Diagnostyka oraz terapie biorezonansem – HBS i Bicom

Biorezonans, nazywany też Bicomem czy Morą w zależności od aparatów używanych oraz tego czy mamy na myśli wcześniejsze urządzenia czy najnowsze, okazuje się niezwykle skutecznym urządzeniem zarówno diagnostycznym jak terapeutycznym; i to bez względu na dość sporą, ciągle, grupę sceptyków.

 

Jakie schorzenia leczymy biorezonansem

 • Alergie (testy alergiczne oraz terapie odczulające)
 • Arteriosklerozę (miażdżycę)
 • BLIZNY – leczenie i usuwanie
 • Bóle (zespoły bólowe różnego rodzaju, min. rwa kulszowa, bóle pleców, bóle stawów)
 • Celulitis
 • Zmarszczki wokół nosa i ust!!!
 • Nerwica żołądka
 • Odtruwanie wątroby
 • Choroby tarczycy (zarówno niedoczynność jak i nadczynność)
 • Eliminacja toksyn oraz wspomaganie układu limfatycznego
 • Wspomaganie wydzielania metali ciężkich
 • Stres
 • Bóle reumatyczne
 • Usprawnienie działania układu immunologicznego (usprawnienie reakcji

immunologicznej na wirusy, bakterie oraz grzyby)

 • Schorzenia układu trawiennego
 • Mononukleoza
 • Atrofia mięśni
 • Zaburzenia przemiany węglowodanów i tłuszczy
 • Nerwobóle
 • Usprawnienie działania jelit
 • Bóle kręgosłupa
 • Wspomaganie leczenia nowotworów

 

Nie jest to lista wyczerpująca zastosowanie tego niezwykle nowoczesnego i skąplikowanego urządzenia, które niewątpliwie, wyprzedzają obecną epokę w technologii medycznej.

 

 

HBS- urzadzenie diagnostyczne

 

Human Body Scanner został skonstruowany tak, by – wykorzystując najnowocześniejsze możliwości elektroniki – pozwalał na odczytywanie i analizowanie fal elektromagnetycznych, wytwarzanych przez ludzki organizm na poziomie rezonansu komórek poszczególnych części ciała.

 

Na czym polega badanie organizmu skanerem

 

Odczytanie fal elektromagnetycznych, wysyłanych przez ludzkie komórki, umożliwia uzyskanie czytelnych dla specjalistów danych, które pokazują odstępstwa od norm oraz wskazują, gdzie znajdować się mogą ich przyczyny. W ten sposób – wprowadzając drobne zmiany w stylu życia – możemy w porę zareagować na pierwsze dolegliwości, by odzyskać harmonię w organizmie.

 

Badanie z wykorzystaniem Human Body Scanner dostarcza błyskawiczną informację o potrzebach organizmu.

W efekcie skanowania analizatorem powstają – na bazie oryginalnego oprogramowania – wyczerpujące raporty obejmujące testowane wskaźniki kondycji organizmu. Są one opatrzone czytelnymi wyjaśnieniami oraz komentarzami, wyświetlanymi na ekranie komputera. Wyniki te można także wydrukować.

 

Test aparatem Human Body Scanner umożliwia:

Ocenienie stanu energetycznego poszczególnych narządów: tarczycy, nerek, nadnerczy, wątroby, jelit, żołądka, trzustki, serca i naczyń krwionośnych, płuc, narządów płciowych, stawów oraz innych, wczesne wykrycie istniejących już problemów zdrowotnych oraz predyspozycji do wystąpienia innych, diagnozowanie przyczyn występujących dolegliwości, stwierdzenie rodzaju, stopnia zaawansowania i tempa rozwoju choroby, określenie niedoborów żywieniowych, oznaczenie poziomu zakwaszenia organizmu.

Działanie skanera Human Body Skaner można porównać do odbiornika radiowego; jest to specyficzny analizator biofizyczny ciała ludzkiego.

Działanie analizatora można w prosty sposób wyjaśnić, gdy porównamy je ze słuchaniem odbiornika radiowego. Wokół nas można wychwycić wiele częstotliwości różnych fal, ale jeśli chcemy posłuchać konkretnego programu, musimy dokładnie ustawić częstotliwość poszukiwanej przez nas stacji. Jeśli prawidłowo ustawimy dokładną częstotliwość, radio zacznie rezonować, a my możemy usłyszeć to, co właśnie nadaje wybrana stacja. Na podobnej zasadzie odbierania konkretnych częstotliwości fal elektromagnetycznych oparte jest także działanie analizatora, chyba tylko z tą różnicą, że aparat jest skonstruowany w taki sposób, aby mógł odbierać stopniowo wszystkie programy, przestrajać całe pasmo i ustalać, jaki „sygnał wysyłają” poszczególne tkanki, narządy i w końcu także poszczególne komórki, aby następnie ocenić, gdzie występują względne różnice w pomiarze, który składa się z ponad 800 000 sporządzonych klinicznie pomiarów.

Fizyczne aspekty badania organizmu skanerem

Każdemu stanowi narządów i komórek ciała odpowiada określony typ fal elektromagnetycznych, które możemy odbierać i za pomocą programu komputerowego zrozumieć ich znaczenie. Aktualny stan ciała możemy poznać właśnie dzięki różnej intensywności i częstotliwości fal elektromagnetycznych, których zmiany występują na poziomie makromolekularnym, następnie komórkowym, co w efekcie ma wpływ na narządy, a w ten sposób także na cały organizm. Energia fali elektromagnetycznej waha się zależnie od aktualnego stanu zdrowia, stadium rozwoju choroby, poziomu odżywiania komórkowego. Takie wahania energii elektromagnetycznej są wprawdzie bardzo małe, jednak dają się zmierzyć przy użyciu najnowocześniejszych, czułych urządzeń.

Terapie biorezonansem – Bicom

Podczas gdy HBS wspomaga fenomenalnie diagnostykę, Bicom jest doskonałym uzupełnieniem dodającym aspekt terapeutyczny. Bardziej szczegółowe informacje na temat działania biorezonansu zawarłem a artykule:

 

https://adamprzygoda.com/2016/10/06/biorezonans-medycyna-xxi-wieku/

 

Poniżej przypominam tylko skrót poświęcony opisowi działania oraz krotki rys historyczny; dla wytrwałych.

Działanie biorezonansu

Dwa słowa dotyczące działania biorezonansu. Działanie opiera się na teorii fizyki kwantowej, według której wszystkie substancje, w tym komórki, oprócz materii biochemicznej i procesów fizjologicznych, komunikują się lub jak ktoś woli, oddziaływają na siebie emitując specyficzne fale elektromagnetyczne o swoistym charakterze oraz swoistej częstotliwości. Mówi się, że dzielą one charakterystykę zarówno cząsteczkową jak i emitującą fale elektromagnetyczne. Oznacza to, że wszystkie substancje (wirusy, bakterie, toksyny, etc.), również występujące w ciele człowieka, emitują elektromagnetyczne fale. Zgodnie z ich naturą, wszystkie substancje posiadają właściwą sobie charakterystyczną częstotliwość fal. Ta swoista częstotliwość może być rozpoznana i przetworzona przez aparat biorezonansowy oraz użyta do testowania lub terapii. W przypadku komórek, zakłócenia w „normalnym” procesie emitowania „zdrowych”, właściwych tymże komórkom fal elektromagnetycznych, mogą powodować stany chorobowe poprzez zaburzenie naturalnej homeostazy oraz procesów fizjologicznych.  Ponadto, patogeny (wirusy, bakterie, grzyby, etc.) oraz komórki uszkodzone, także rezonują, mając jednakże inną częstotliwość niż komórki zdrowe, dzięki czemu mogą być rozpoznane przez nasz układ immunologiczny, jako zagrożenie dla organizmu oraz zniszczone. Taka teoria może tłumaczyć fenomen chorób autoimmunologicznych gdzie zdrowe komórki nagle zmieniając swoją strukturę i przez to częstotliwość emitowanych fal, przechodzą w stan komórek chorobotwórczych stając się „ciałami obcymi”, które atakuje nasz układ odpornościowy. Innymi słowy można powiedzieć, że badania nad biorezonansem SA oparte na założeniach, że komórki „komunikują” się za sobą używając fotonów (pozbawionych masy kwantów światła widzialnego, czyli pewnego rodzaju fotonowej radiacji), które rezonują swoista częstotliwością.

Biofizycy uważają, że biofyzykalna sfera naszego organizmu kontroluje sferę biochemiczną; czyli struktury i procesy biochemiczne naszych organów.

Żyjący w Niemczech w latach 70-tych fizyk F.A. Popp, udowodnił w swoich badaniach, że DNA żywych komórek posiada zdolność magazynowania fotonów (dokładnie mówiąc biofotonów) oraz, co jest niezwykle zdumiewające, zdolność ponownego ich emitowania. Promieniowanie takie jest bardzo słabe, intensywność jego jest mniejsza niż intensywność światła dziennego wynoszącego 10/18. Popp, postanawiając udowodnić swoją teorię o „świeceniu komórek”, skonstruował specjalny fotopowielacz o bardzo dużej czułości (podaje się, że można nim z odległości 10 km zarejestrować świecenie robaczka świętojańskiego!). Używając specjalnych technik silnie wzmacniających światło, udało się Poppowi udowodnić, że promieniowanie fotonowe jest obecne we wszystkich żyjących organizmach i substancjach, jak również to, że absolutnie wszystkie reakcje biochemiczne zachodzące w żywych organizmach są kontrolowane przez ultra słabe, elektromagnetyczne promieniowanie. Proces ten zachodzi w polu falowym, którego cała informacja jest niewyobrażalnie skomplikowana.

Więcej informacji obiecuję zamieścić wkrótce.

 

Adam Przygoda, ND

 

Advertisement

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s